Yarı Kasetli Tente güneş ışığını multifonksiyonel şekilde kontrol etmenin ötesinde, yaşamınıza değer katacak , gölgenize sanatsal duruş kazandıracak yeni concept tente. Modern kompakt kasası ve muhteşem tasarımı ile tente dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

golgedenfazlasi

Yarı Kasetli Tente


Üretim sürecinde tüm teknik detaylar bilimsel metotlarla işlenerek hem işlevsel hem de mekana dinamizm ve estetik katacak biçimde yeniden değerlendirildi.

Yarı Kasetli Tente kapalı konumdayken, hassas mühendisliğin bir sonucu olarak kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından eksiksiz korur. Dolayısıyla kış boyunca çoğunlukla kapalı tutulan tentenin genel bakım ihtiyacı minimum seviyeye iner.

Projelendirmesinden uygulanmasına kadar her aşaması uzman ekiplerce defalarca kontrol edilen üretim sürecinde sizlere doğru ürünü doğru alternatiflerle zenginleştirerek sunan Yarı Kasetli Tente kaliteyi, ergonomi ve estetiği bir arada sunar.

Yarı Kasetli Tente sistemi kapalı konumdayken rüzgarlı havalarda gürültü çıkarmayacak kadar zarif bir yapıda üretildi. Tente mekanizması rüzgarın şiddeti ile zarara uğramaması için doğru malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşabilecek zararı minimuma indirebilir.

Yarı Kasetli Tente sistemi ile güneş ışınlarını daha rahat engellemek için kollu açı ayar mekanizmasını bu modelimizde standart hale getirdik ve manuel-kumandalı, rüzgar ve güneş sensörlü olarak kullanım imkanı sağladık.

Ayrıca tentenin ön profiline eklenen saçak ile estetik duruşa artı değerler katabilmek yine sizin elinizde.


Projelerimiz


Sosyal Bağlantı