Pergola tente sistemi diğer tente sistemlerine göre yazları güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile de yağmurlu havalarda da sizi yağmurdan koruyacaktır.

golgedenfazlasi

Pergola Tente

Elmateks Pergola Tente, dört mevsim ideal çözümler sunan mükemmel bir sistemdir. Açılıp kapanabilir özelliğiyle restaurant, cafe, park, bahçe, garaj, veranda, teras, sera ve yüzme havuzu gibi çeşitli eğlence ve dinlence mekanlarının en vazgeçilmez süsüdür. Süsten de öte, artık büyük bir ihtiyaç ve hayatın ayrılmaz bir parçasıdır.

Profesyonel bir ekip tarafından her türlü iklim ve hava şartlarına uyum sağlayabilecek özellikte tasarlanmış olan Era Pergola Sistemi, yazın sıcak ve bunaltıcı, kışın soğuk ve dondurucu havasından korunmanın en kestirme ve en akıllıca yoludur.

Bu sistem sayesinde dört mevsim mükemmel bir rahatlık ve muhteşem bir konfor yaşayacaksınız. Göz zevkinize hitap eden estetik duruşundan kalite ve sağlamlık özelliklerine, kolay montajından sağlık ve hijyenik koşullarına varıncaya dek en yeni bilgi, teknik ve sistemlerle ince ince dizayn edilmiş olduğundan temiz ve dumansz hava sahasını da ihlal etmeden havayı doyasıya teneffüs edebilir, böylece hayatın tadını çıkartabilirsiniz.


Uygulama Çeşitleri


Projelerimiz


Sosyal Bağlantı