0 ila 180 derece manevra kabiliyetine sahip wintent uygulamaları, konforlu gölgelendirme sistemidir. İstenilen opsiyonda kullanılarak, ihtiyaca göre gölgelendirme fonksiyonu sağlar.

golgedenfazlasi

Pencere Tentesi


Özellikle kafe, restoran ve işletmelerde estetik bir görünüme sahip olan sistemler, zarif ve modern imalat özellikleriyle çok tercih edilen tente sistemleri arasında yer alır. Üstelik kasa tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz ve kapalı konumdayken bile zarif bir görünüm sağlar.

Kaset sisteminde kullanılan Pencere Tentesi tasarımları hem iç aksam dizaynı hem de gölgelendirmede kullanılan kumaşın, uzun ömürlü kullanılmasını sağlar.

Rahat kullanım özellikleri, ekonomik imalat özellikleri ve uzun ömürlü kullanım formlarıyla istenilen her alanda kullanılabilen sistemler arasında yer alıyor.

Her mevsim dayanıklı olan Pencere Tentesi, iklim koşullarına oldukça dayanıklıdır. Yüksek dayanıklı ve mukavemetli tente sistemleri, alüminyum yapılarıyla oldukça konforludur. Montajı ve kullanımı oldukça kolay olan sistemler, alüminyum bağlantı elemanlarıyla üretiliyor.

Pencere Tentesi açılım kolları yüksek mukavemetli olarak, alüminyum ekstrüzyon profilleriyle üretiliyor. Çelik kaplamalarla tasarım edilen sistemler, kurma yaylar ile imal ediliyor.


Projelerimiz


Sosyal Bağlantı