Pergola tente sistemi diğer tente sistemlerine göre yazları güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile de yağmurlu havalarda da sizi yağmurdan koruyacaktır.

Hakkımızda


Yılların birikimiyle, hizmetlerini büyük bir incelik ve titizlikle sürdüren müessesemiz, tente ve branda üreticiliğinde Türkiye’nin tartışmasız en doğru ve en güvenilir adresi olduğunu çoktan hak etmiş durumdadır.

Yenilikte öncü vizyonu, kalitede sözcü misyonuyla Elmateks Branda ve Tekstil Sanayii, Türkiye’de ve dünyada çok özel, özel olduğu kadar da çok önemli bir yere sahiptir. Bu “özel”lik onun hizmette kusur, başarıda sınır, kalitede rakip tanımayan idealizminden kaynaklanmaktadır.

Alabildiğine geniş ve seçkin bir müşteri profiline hitap eden kurumumuz, Türkiye’nin en ücra kasabasından en büyük metropolüne kadar sokak sokak, cadde cadde; dükkânları, marketleri, büyük alışveriş merkezlerini, lüks iş yerlerini, villaları, yazlık ve kışlık malikâneleri, çeşitli eğlence ve dinlence merkezlerini; zarif tasarımı, eşsiz güzelliği ve üstün kalitesiyle serin serin gölgeleyerek kalite standartlarını çok yüksek seviyelere çıkarmıştır.

Elmateks Branda ve Tekstil Sanayii, ev ve iş yerlerini, cafe, restaurant ve terasları SUANA markalı çeşit çeşit, renk renk, desen desen kumaşlardan imâl edilmiş tente ve brandalarla; sadece bir mevsim değil, tam dört mevsim yaşanabilir, huzurlu, rahat ve ferah mekânlar hâline dönüştürmektedir. Bu dönüştürücü gücüyle beraber; özel tasarımı, estetik görünümü ve profesyonel işçiliği ile ithalat ve ihracatta çok büyük rekorlara imza atmakta ve atmaya da devam etmektedir.

Gücünü, hizmet aşkını ve yüksek motivasyonunu, sadece müşterilerinin takdir, talep, ilgi ve beğenilerinden alan kurumumuz, büyük ticarî kuruluşların boy gösterdiği uluslararası arenada da liderliğe oynamaktadır.

Elmateks Branda ve Tekstil Sanayii’nin tente ve branda üretiminde sadece ülkemizin değil, dünyanın da ufku olmak yolunda attığı yenilikçi ve öncü adımlar ancak ve sadece büyük, köklü ve prensip sahibi müesselelerin bir özeliğidir. Bu özelliği bir arma gibi göğsünde taşıyor olmanın haklı ve onurlu sevincini doyasıya yaşaması, Elmateks Branda ve Tekstil Sanayii’nin en tabii hakkıdır.


Vizyonumuz : Tente sektöründe gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve Elmateks markasını tüm Türkiye geneline yaymak.

Misyonumuz : Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurum olmak.Sosyal Bağlantı